Skrzypce, fortepian, harfa i inne instrumenty muzyczne zapraszają do krainy pełnej koncertów, nutek i wspaniałej zabawy.

Niezwykłą podróż rozpoczniemy od poznania instrumentów, a skończymy na przyjemnych muzycznych zadaniach.

🎵🎼🎻🎶🥁🎷🎺🎶🎸📯🎵

Zestaw, który przygotowałam, składa się z 30 kart a4 w formacie PDF. W skład pakietu wchodzi 18 kart przedstawiających instrumenty, okładka/plakat i 11 kart z zadaniami dotyczącymi muzyki.

Filmik poglądowy:

Na kartach znajdują się następujące instrumenty: akordeon, bębny, flet, fortepian, gitara, harfa, kocioł, marakasy, saksofon, skrzypce, tamburyn, trąbka, trójkąt, werbel, wiolonczela, oraz trzy plansze z podziałem instrumentów na: strunowe, dęte i perkusyjne.

Oprócz kolorowych kart, jest jeszcze okładka i 11 kart z zadaniami: szukanie instrumentu bez pary, dopasowywanie cienia, muzyczna krzyżówka, muzyczne labirynty, szukanie różnic na obrazkach, liczenie instrumentów na wielkim plenerowym koncercie, szukanie ukrytych nutek, 3 kolorowanki i szukanie fałszującego misia.

Próbkę (5 kart w formacie PDF ze zdjęcia poniżej) pobierzesz tutaj: 👉 PAKIET PRÓBNY

Zaletą wersji cyfrowej jest możliwość wielokrotnego wykorzystania zestawu. Proszę pamiętać, że wszystkie karty chronione są prawem autorskim.

Cena: 9 zł

Zestaw można:

A jak już jesteśmy w Krainie muzyki, zapraszamy was serdecznie na szkolenia online z przepięknymi piosenkami autorstwa Marii Zofii Tomaszewskiej. https://www.edumuz.pl/kategorie/36/szkolenia-online Szkolenia przeznaczone są dla osób pracujących z dziećmi od  4 do 8 lat, czyli  dla nauczycielek pracujących w przedszkolach, a także w nauczaniu początkowym. Po ukończeniu szkolenia otrzymacie stosowny certyfikat.