Zostań Bajkowym Mistrzem!

Z okazji zbliżającego się Pierwszego Dnia Wiosny Bajkartkowa wróżka ?‍♀ wzięła się za czary i przygotowała kilka wiosennych zadań.

Zadania te stanowią pierwszą część cyklu:

? „Zostań Bajkowym Mistrzem”, ?

w którym to dzieci, za rozwiązanie co najmniej 3 zadań w poszczególnych wyzwaniach (przy pomocy rodziców, rodzeństwa, nauczycieli, opiekunów), będą otrzymywać specjalne listy i dyplomy od Bajkartkowej Wróżki. W każdym wyzwaniu można otrzymać maksymalnie jeden dyplom.

Mistrzowie, którzy podczas całego cyklu uzbierają najwięcej dyplomów, otrzymają tytuł Bajkowego Mistrza wraz ze specjalnym dyplomem oraz nagrodą niespodzianką ? (w zestawie plików pdf).

Dzisiejsza (pierwsza) część cyklu to ? WYZWANIE WIOSENNE ? – do pobrania tutaj: ? WYZWANIE WIOSENNE

Znajdziecie tu: kolorowankę, krzyżówki, zadanie z dopasowaniem cieni, różnice do szukania, labirynt, plakat do samodzielnego pokolorowania, wykreślankę, kropki do łączenia – dla każdego coś miłego. 🙂

Pochwalcie się zdjęciem (co najmniej 3) rozwiązanych zadań w komentarzu, a nasza wróżka dostarczy wam obiecane ? nagrody.

Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnicie post na facebooku i zaprosicie znajomych, którzy wraz z dziećmi przystąpią do wyzwania. ?

Jeśli nie chcecie brać udziału w wyzwaniu, a podobają wam się udostępniane przez nas pliki, zostawcie jakiś ślad po sobie. Sprawicie nam tym przyjemność. ?

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia! ?

*do użytku niekomercyjnego.

1 thought on “Zostań Bajkowym Mistrzem!”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart