A dziś się chwalę!

Nie wiem czemu tak rzadko chwalę się swoimi sukcesami. Może wynika to z wrodzonej skromności albo przyczyny szukać należy w zupełnie innym miejscu. ? Tak czy siak – czas to zmienić. ?

Niewątpliwie moim największym bajkartkowym osiągnięciem było wydanie wraz z Olkiem (Oleksii Akinfiiev) oraz Wydawnictwem PROMIC książeczek, z których część dochodu przeznaczona została na zakup obiadów dla dzieci z Ukrainy. Czasem zerkam na recenzje i opinie i jest mi bardzo miło, że coś, do czego rękę swą przyłożyłam, zdobywa takie uznanie.

Tak o „Poznajmy się! Давайте познайомимося! ” i „W szkole i przedszkolu! В школі i дитячому садку!” pisze redaktor Piotr Piekarski:

„Nauka i zabawa, prosty przekaz i duże, starannie przygotowane obrazki, pomagające w zapamiętywaniu nowych wyrazów. Poznajmy się! i W szkole i przedszkolu, których autorami są Ewa Kasperowicz i Oleksii Akinfiiev, to książki – tablice edukacyjne – przygotowane, by pomagać, w różny sposób – merytorycznie, ale także poprzez przekazanie środków na obiady dla dzieci z Ukrainy finansowo – tym, którzy tej pomocy teraz najbardziej potrzebują.Pięknie ilustrowane książeczki są znakomitym pierwszym źródłem polskich słówek dla dzieci, które przyjechały do nas z Ukrainy, jak również słówek ukraińskich dla polskich dzieci, które chcą porozumieć się ze swoimi rówieśnikami przybyłymi do Polski. Na pewno ułatwią ich kontakty i przełamią pierwsze trudności w porozumiewaniu się. Pomogą także nauczycielom i wychowawcom. W książeczkach znalazły się również, tak bardzo lubiane przez najmłodszych, strony do kolorowania, przygotowane tak, by nie tylko sprawić dzieciom przyjemność, ale też sprawdzić, czego nauczyły się z książeczki. Zobaczcie sami!” źródło: https://www.granice.pl/…/i-ty-mozesz-pomoc…/16378

Opinia klientki:

„Skusiłam się na nią, ponieważ część dochodów z jej sprzedaży trafia do naszych przyjaciół z Ukrainy, a właściwie na obiady dla dzieci. Jest to wspaniała inicjatywa. Książeczka sama w sobie również jest wspaniała. Nie tylko skupia się na nauce, ale również na zabawie. Zawiera to, co potrzeba. Podstawowe wyrażenia wraz z wskazówkami dotyczącymi wymowy w języku polskim. Ogromnym plusem są kolorowanki z niej zawarte. Pozwalają dziecku na chwilę odpoczynku, zresetowania myśli i pobudzenia wyobraźni. Polecam.”źródło: https://www.taniaksiazka.pl/w-szkole-i-przedszkolu…

Na allegro średnia ocena książeczek to 4,88/5 oraz 5/5.

Takich opinii w Internecie jest więcej i pewnie jeszcze powrócę do tego tematu, bo sukcesami chwalić się należy! ?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart