Chyba zostałam youtuberką! 🙂 Bardzo spodobało mi się robienie dziecięcych prezentacji i nie ukrywam, że Wasze komentarze zmotywowały mnie do dalszej pracy. Nie spodziewałam się aż tak wielkiego odzewu i tak ciepłego przyjęcia. Bardzo Wam za to dziękuję! 🙂

A dziś przedstawiam zestaw pt. Andrzejki. Magiczny wieczór z wróżbami. Tym razem wcielam się w rolę Andrzeja, który przedstawia genezę powstania andrzejek oraz demonstruje najpopularniejsze andrzejkowe wróżby i zabawy. Niektóre z nich przetrwały do dziś, ale o tym dowiecie się, oglądając film:

Do prezentacji przygotowałam również przydatne materiały, wśród których znajdziecie girlandę z napisem ANDRZEJKI, klucz do lania wosku, kilkanaście zadań do rozwiązania:

A także serca z wypisanymi imionami w wersji dla dziewcząt i dla chłopców, pytania związane z andrzejkami (na które dzieci z łatwością odpowiedzą po obejrzeniu prezentacji), grę memo z 24 obrazkami, które można wykorzystać nie tylko do zabawy z zapamiętywaniem, ale również na przykład do gry w skojarzenia oraz dwa dyplomy.

Pakiet próbny pobierzecie tutaj: Andrzejki – pakiet próbny

Cena: 12 zł

Zestaw można:

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego oglądania.