Kim zostanę, gdy dorosnę?

To pytanie zadaje sobie chyba każde dziecko. Wybór wcale nie jest łatwy, zwłaszcza gdy możliwości jest sporo, a pomysły zmieniają się co chwila.

Przybywam dziś do was z pakietem 70 kart, który nieco ułatwi poznanie nowych profesji i powtórzenie już tych znanych.

W skład zestawu wchodzi 48 kart PDF przedstawiających zawody, 1 karta tytułowa – okładka/plakat i 21 zadań związanych z zawodami.

Obejrzyjcie filmik poglądowy:

Na kartach znajdują się następujące zawody:  aktor, archeolog, architekt, astronauta, astronom, drwal, elektryk, fotograf, fryzjer, fryzjerka, górnik, hydraulik, kasjer, kasjerka, kelner, kierowca rajdowy, krawiec, kucharka, kucharz, kurier, lekarka, lekarz, listonosz, magik, malarka, malarz, marynarz, mechanik, murarz, nauczyciel, nauczycielka, ogrodniczka, ogrodnik, piekarz, pielęgniarka, pilot, piłkarka, piłkarz, piosenkarka, policjant, policjantka, prezenterka, ratownik, sekretarka, sędzia, stolarz, strażak, żołnierz.

Oprócz kolorowych kart jest jeszcze okładka i 21 kart z zadaniami: 2 karty z zagadkami (całkiem nowymi, autorskimi), 2 karty z wykreślanką (jedna wersja z podpisami, druga bez), 3 karty z rozsypanymi literkami, karta z szukaniem różnic, 2 karty z labiryntami, 2 karty z krzyżówkami, karta z szukaniem pasującego cienia, 3 karty z dopasowywaniem miejsc pracy i atrybutów danego zawodu, 5 kart z kolorowankami.

Próbkę (6 kart w formacie PDF ze zdjęcia poniżej) pobierzesz tutaj: ? PAKIET PRÓBNY

Cena: 14 zł

Zestaw można zakupić tutaj: https://bajkartka.pl/produkt/kim-zostane-gdy-dorosne/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart