Niby tacy sami, a jednak inni

Jak nazywa się namiot Indian? Kto zamieszkuje Grenlandię? Jak mówi się „cześć” w Brazylii? Gdzie znajduje się Tadż Mahal? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w zestawie pomocy dydaktycznych pt. „Tacy sami, a jednak inni. Dzieci z różnych stron świata. „

??‍♂??‍♀?‍♀???‍♂??‍♂?‍♀?

Pakiet składa się z 42 starannie opracowanych kart. W jego skład wchodzi plakat, 13 kart przedstawiających mieszkańców wybranych rejonów świata, 9 kart z ciekawostkami dotyczącymi tych mieszkańców i obszarów, które zamieszkują oraz 19 kart z zadaniami.

Na kolorowych kartach znajdują się mieszkańcy takich rejonów jak: Ameryka Północna, Australia, Bliski Wschód, Brazylia, Chiny, Grenlandia, Hiszpania, Indie, Japonia, Kenia, Meksyk, Polska, Rosja.

Karty z ciekawostkami zawierają wybrane symbole i obrazki kojarzące się z danym ludem i dotyczą takich grup ludności jak: Arabowie, Australijczycy, Brazylijczycy, Chińczycy, Eskimosi/Inuici, Hindusi, Hiszpanie, Indianie, Kenijczycy.

Pozostałe karty – to karty z zadaniami. Znajdziecie tu: dopasowywanki, 3 kolorowanki, 2 labirynty matematyczne, szukanie cieni, łamigłówki, wpisywanie brakujących liter, rozsypanki itp. – łącznie 19 kart.

Pakiet próbny (5 kart PDF ze zdjęcia poniżej) pobierzesz tutaj: PAKIET PRÓBNY

Zaletą wersji cyfrowej jest możliwość wielokrotnego wykorzystania zestawu. Proszę pamiętać, że wszystkie karty chronione są prawem autorskim.

Cena: 13 zł

Zestaw można zakupić tutaj: https://bajkartka.pl/produkt/niby-tacy-sami-a-jednak-inni/

1 thought on “Niby tacy sami, a jednak inni”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart