Szkolne i przedszkolne podziękowania

Uczniowie i przedszkolaki dziękują za wizytę, za przeprowadzenie zajęć, za pomoc w organizacji różnych uroczystości, za pokazanie wyposażenia zakładu pracy, za przybliżenie tajników zawodu, za wyjątkowe spotkanie, za oprawę muzyczną, za wspaniałą lekcję, za poświęcony czas, za gościnę, za sporą dawkę wiedzy, za wspólne pieczenie, za przeprowadzenie pogadanki, za demonstrację sprzętu. Dziękują często, a jest za co! Poświęcenie własnego czasu to jedna z najwyższych wartości, jaką można dać drugiemu człowiekowi.

Podziękować można uśmiechem, kwiatkiem, rysunkiem, laurką. Można również skorzystać z gotowego dowodu wdzięczności. Przygotowałam taki zestaw podziękowań, które zamawiano u mnie przez ostatni rok.

W skład pliku wchodzi 31 podziękowań w dwóch wersjach: z tekstem i pustej – do samodzielnego wypisania.

W zestawie znajdziesz podziękowania dla apteki (farmaceuty), biblioteki, chemika, górnika, poczty, cukierni, piekarni, teatru, pizzerii, policjanta, ratownika medycznego, strażaka, ogrodnika, dentysty, pszczelarza. weterynarza, magika, elektryka, dietetyka, DJ-a (w wersji szkolnej i przedszkolnej), fryzjera, leśniczego, muzyka, trenera, piłkarza oraz podziękowania za przeprowadzenie warsztatów plastycznych, warsztatów tanecznych, za pomoc w organizacji wycieczki, za możliwość obejrzenia motocykla oraz uniwersalne podziękowanie za przybliżenie tajników pracy zawodowej lub za wspólnie spędzony czas.

Cena za pojedyncze podziękowanie w dwóch wersjach: 5 zł za plik PDF.

Cena za wszystkie 31: 25 zł za plik PDF (łącznie 64 strony).

Link do sklepu: https://bajkartka.pl/produkt/szkolne-i-przedszkolne-podziekowania/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart