To pytanie zadaje sobie chyba każde dziecko. Wybór wcale nie jest łatwy, zwłaszcza gdy możliwości jest sporo, a pomysły zmieniają się co chwila.

Przybywamy dziś do was z pakietem 70 kart, które nieco ułatwią poznanie nowych profesji i powtórzenie już tych znanych.

W skład zestawu wchodzi 48 kart PDF przedstawiających zawody, 1 kartę tytułową – okładkę/plakat i 21 zadań związanych z zawodami.

Obejrzyjcie filmik poglądowy:

Na kartach znajdują się następujące zawody:  aktor, archeolog, architekt, astronauta, astronom, drwal, elektryk, fotograf, fryzjer, fryzjerka, górnik, hydraulik, kasjer, kasjerka, kelner, kierowca rajdowy, krawiec, kucharka, kucharz, kurier, lekarka, lekarz, listonosz, magik, malarka, malarz, marynarz, mechanik, murarz, nauczyciel, nauczycielka, ogrodniczka, ogrodnik, piekarz, pielęgniarka, pilot, piłkarka, piłkarz, piosenkarka, policjant, policjantka, prezenterka, ratownik, sekretarka, sędzia, stolarz, strażak, żołnierz.

Oprócz kolorowych kart, jest jeszcze okładka i 21 kart z zadaniami: 2 karty z zagadkami (całkiem nowymi, stworzonymi przez nas), 2 karty z wykreślanką (jedna wersja z podpisami, druga bez), 3 karty z rozsypanymi literkami, karta z szukaniem różnic, 2 karty z labiryntami, 2 karty z krzyżówkami, karta z szukaniem pasującego cienia, 3 karty z dopasowywaniem miejsc pracy i atrybutów danego zawodu, 5 kart z kolorowankami.

Próbkę (6 kart w formacie PDF ze zdjęcia poniżej) pobierzesz tutaj: 👉 PAKIET PRÓBNY

Zaletą wersji cyfrowej jest możliwość wielokrotnego wykorzystania zestawu. Prosimy pamiętać, że wszystkie nasze karty chronione są prawem autorskim.

W celu zakupu skontaktuj się z nami lub zajrzyj na allegro.

Link do aukcji:👉 ALLEGRO

Plik skompresowany .rar przesyłamy mailem na adres podany w zamówieniu.

Pozdrawiamy! 🙂