Przedszkolny plan dnia

Przedstawiam Ci uniwersalny, czytelny dla dzieci, miły dla oka i prosty do złożenia oraz stworzony z myślą o wieloletnim użytkowaniu przedszkolny plan dnia.

Zestaw zawiera ponad 250 elementów i w jego skład wchodzi:

  • napis „PLAN DNIA”, złożony z 2 stron a4;
  • 5 etykiet z nazwami dni tygodnia, ułożonych po 2 na jedną stronę a4, rozmiar etykiety: 29,7 cm x 9,75 cm;
  • 60 kartoników z godzinami – od 6:00 do 18:00 (co 15 min.) oraz z myślnikami, rozłożonych po 12 na jednej stronie a4. Rozmiar jednego kartonika: 6,5 cm x 6,5 cm.
  • 88 etykiet z aktywnościami, ułożonych po 4 na jedną stronę a4. Rozmiar etykiety: 20 cm x 6,5 cm.
  • 96 kartoników z grafikami przedstawiającymi aktywności, ułożonych po 12 na jedną stronę a4. Rozmiar kartonika: 6,5 cm x 6,5 cm.

Aktywności dotyczą zarówno stałych punktów programu dnia: schodzenie się dzieci, przygotowania do posiłków, śniadanie, drugie śniadanie, obiad (w trzech wersjach: obiad, obiad zupa, obiad drugie danie), podwieczorek, gry i zabawy, zajęcia dydaktyczne, pobyt na placu zabaw/w ogrodzie, odpoczynek, czynności samoobsługowe itp., jak i tych dodatkowych: ceramika, basen, dogoterapia, spotkanie z psychologiem, piłka nożna, bajkoterapia, religia, etyka, język angielski, język niemiecki, język hiszpański, język francuski, logopedia, balet, szachy, eksperymenty, zumba, judo, akrobatyka, zajęcia komputerowe, alpakoterapia, joga, język migowy, nauka śpiewu, sensoplastyka, robotyka, kodowanie itd.

Grafiki mają na celu bezproblemowe odczytywanie planu przez dzieci. Polecam wspólne przydzielanie kartoników do aktywności, bo do niektórych z nich da się przyporządkować kilka grafik.

Gdyby wydruki okazały się za duże, podczas drukowania skorzystaj z opcji „wiele” i wybierz pasującą wielkość wydruku.

Cena: 10 zł za plik PDF (wraz z okładką zestaw liczy 41 stron i zawiera ponad 250 elementów).

Przedszkolny plan dnia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart